Страницы: 1

Общая > Что с Горой? 


  (13.04.13 15:01)  

блин и так её по 3 часа рыть,а с такими лагами 5? Достали уже блин


  (13.04.13 15:02)  

а я собрался туда ((( не лететь? (((


  (13.04.13 15:03)  

да, абб лагает) был в горе.


  (13.04.13 15:11)  

о емае я думал у меня у одного такая лажа


  (13.04.13 15:13)  

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, admin@combats.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.


  (13.04.13 15:14)  

ага... лаги давно не забирались в гору...


  (13.04.13 15:16)  

зачистил 1 этаж и орден часа за полтора, вышел


Страницы: 1
© 2002 - 2026, «www.Combats.com»™
All rights reserved